Foteliai

Fotelis Tenore

1690 €

Išskirtinis supamas krėslas Baritono su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalai..

Fotelis Baritono

1698 €

Išskirtinis supamas krėslas Baritono su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduot..

Fotelis Vivace

1710 €

Išskirtinis supamas krėslas Baritono su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalai..

Fotelis Liza

728 €

Modernaus dizaino fotelis su chromuotomis, šveisto metalo kojomis ir porankiais. Fotelio sėdima ir nugarinė dalis aptraukta įvairių spalvų eko oda.Gamintojas: www.compar-srl.it..

Fotelis Shindo

1090 €

Išskirtinio dizaino modernus fotelis. Fotelio karkasas pagamintas iš vientiso metalinio vamzdžio. Sėdima dalis pagamintas iš aukštos kokybės natūralios odos, kuri lengvai apgaubia fotelio ka..

Fotelis Olivia

1355 €

Modernus itališkas krėslas and stilingos metalinės kojos. Krėslas gali suktis aplink savo ašį. Šis baldas yra itin universalus, nes yra modernių ir išlengvintų formų.Dizainas: Bruna VaccherG..

Fotelis Salvia

1160 €

Stilingas supamas krėslas Salvia su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduot..

Fotelis Melissa

1190 €

Stilingas supamas krėslas Melissa su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduo..

Fotelis Basilico

805 €

Stilingas supamas krėslas Basilico su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaidu..

Fotelis Habanera

1013 €

Išskirtinio dizaino prabangus fotelis Habanera. Įdomios formos nerūdijančio plieno karkasas suteikia šiam foteliui individualumo. Fotelio atlošas gali būti reguliuojamas pagal norimą komfort..

Fotelis Tancredi

983 €

Kompaktiškas Kler Tancredi fotelis. Šis elegantiškas baldas puikiai tiks į svetainę, į miegamąjį ar į darbo kambarį...

Fotelis Fado

1600 €

Prabangus dramatiško dizaino fotelis FadoŠis baldas yra skirtas tiems, kurie ieško ir grožio ir komforto.Gamintojas: www.kler.euPapildomai galite užsakyti prie šio baldo tinkantį pufą.Užsaky..

Fotelis Cuccia

1205 €

Modernaus stiliaus fotelis, dėl savo neutralių formu puikiai tiks kiekviename interjere. Specialia technologija pagamintas karkasas užtikrina aukštą sedėjimo komfortą.Gamintojas: www.dema.it..

Fotelis Jet Set

1188 €

Modernaus stiliaus fotelis, kuris išsiskiria minkštomis formomis, kurios yra pabrėžiamos kontrastine siūle. Minimalistinio dizaino fotelis Jets Set gali būti užsakomas iš skirtingų audinių. ..

Fotelis Odette

790 €

Stilingas fotelis Odette, kurio forma primena grakščią gulbę. Jūsų patogumui baldo audinys gali būti nuvelkamas.Dizainas: Carlo TrevisaniGamintojas: www.alf.it..

Fotelis Twist Solo

1277 €

Prabangus fotelis Twist Solo puikiai tiks žmogui ieškančiam poilsio baldo. Fotelis yra itin ergonomiškas, Jūs galite pasirinkti nugarelės atlošo kampą, taip pat baldas sukasi aplink savo ašį..

Fotelis Tizia

Itališkas fotelis su reklainerio funkcija. Papildomai galite rinktis ir el. variklio funkciją. Platus audinių spalvų pasirinkimas.Gamintojas: www.rigosalotti.it..

Fotelis Andante

777 €

Stylingas ir elegantiškas fotelis, besisukantis aplink savo ašį. Šiuolaikinio dizaino įkvėptas fotelis papuoš tiek klasikinį tiek modernų interjerą. Fotelis gali suktis aplink savo ašį. Gami..

Jane Soft Swivel

680 €

Krėslas besisukančia, apvalia, chromuota baze. Sėdynė pagaminta iš minkšto poliuretano, apvilkta balta, pilkojo molio arba pelenų spalvos dirbtine oda...

Fotelis Carlotta bergere

1950 €

Išskirtinės kokybės itališkas fotelis Carlota. Gamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Miami Dema

2375 €

Stilingas itališkas fotelis. Karkasas pagamintas iš chromuoto plieno. Odinis krėslo atlošas gali būti įvairių spalvų. Rėmas iš termoplastiko, neslystančiu pagrindu ir elementais. Sėdynės ir ..

Fotelis Dam

1591 €

Prabangus krėslas/šezlongas iš Italijos.Karkasas pagamintas iš metalo, su specialaus plieno spyruoklėmis, turintis 10 metų garantiją. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš vientisos konstrukcijos. ..

Fotelis Camilla Rigosalotti

Patogus itališkas fotelis su reklainerio funkcija.Gamintojas: www.rigosalotti.it..

Fotelis Private

4200 €

Išskirtinio dizaino fotelis PrivateGamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Arnold

1193 €

Minimalistinio dizaino itališkas fotelis ArnoldFotelio karkasas yra pagamintas iš plieno, užpildyto suformuoto poliuretano polorono ir apvilktas pasirinktos spalvos audiniu. Fotelio kojelės ..

Fotelis Camilla bergere

1900 €

Gamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Maxime bergere

3440 €

Klasikinio stiliaus fotelis Maxime bergere.Gamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Old England

3150 €

Prabangus klasikinio stiliaus fotelis Old EnglandGamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Aston Anthology

1980 €

Prabangus klasikinio dizaino fotelis Aston papuoš išskirtinių namų interjerą.Gamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Milano Anthology

4719 €

Kompaktiškas ir stilingas fotelis Milano AnthologyGamintojas: www.asnaghi.it..

Fotelis Elettra

2090 €

Modernaus stiliaus itališkas fotelis ElttraKrėslas, kurio metalinis karkasas, su spyruoklėmis, pagamintomis iš specialaus plieno, turi 10 metų garantiją. Poliuretano polorono kamšalas gali b..

Fotelis Flute

1723 €

Kriauklės formos besisukantis krėslas. Metalinis karkasas, krėslas turi 10 metų garantiją. Poliuretano polorono kamšalas paminkštintas sudėtiniu apsauginiu audiniu. Besisukanti bazė pagamint..

Fotelis Boule

1775 €

Ovalo formos besisukantis krėslas, metaliniu korpusu, turintis 10 metų garantiją. Poliuretano polorono kamšalas paminkštintas sudėtiniu apsauginiu audiniu. Besisukanti bazė pagaminta iš chro..

Fotelis Dada

980 €

Krėslas metaliniu karkasu, spyruoklės iš specialaus plieno, turi 10 metų garantiją. Sėdynė vientisa su atlošu. Poliuretano polorono kamšalas gali būti skirtingo tankio, paminkštintas sudėtin..

Fotelis Valentina

2330 €

Rėmas pagamintas iš plieno, dengtas suformuotu poliuretano poloronu, paminkštintas apsauginiu audiniu. Kojos gali būti besisukančios arba stabilios, pagamintos iš metalo, padengtos neslystan..

Fotelis Libero Dema

920 €

Metalinis rėmas, su harmonikos plieno spyruoklėmis, turi 10 metų garantiją. Kamšalas pagamintas iš poliuretano polorono, skirtingo tankio, paminkštintas akrilo pluoštu. Porankiai yra iš Ilpo..

Fotelis Elio Dema

952 €

Metalinis rėmas, su harmonikos plieno spyruoklėmis, turi 10 metų garantiją. Kamšalas pagamintas iš poliuretano polorono, skirtingo tankio, paminkštintas akrilo pluoštu. Porankiai yra iš Ilpo..

Fotelis Lips

2119 €

Metalinė matinė bazė, pagaminta iš nerūdijančio plieno, neslystančiu pagrindu iš termoplastiko. Rėmas yra pagamintas iš lenkto daugiasluoksnio medžio, šiek tiek balinto, faneruoto zebrano me..

Fotelis Betty

1215 €

Stilingas modernaus stiliaus fotelis BettyFotelio rėmas pagamintas iš metalo. Karkasas apmuštas suformuotu poliuretano poloronu ir apvilktas tinkančios spalvos apsauginiu audiniu. Baldo kojo..

Rodo nuo 1 iki 40 iš 40 (1 puslapių)